• Dzień rodziny 2022

• Dnia 03.06.2022r. został zorganizowany w naszej szkole Piknik Rodzinny. Łączył trzy ważne uroczystości naszej społeczności szkolnej: Dzień Dziecka, Dzień Matki oraz Dzień Ojca. Jak na prawdziwy piknik przystało było barwnie i wesoło. Przyjazna atmosfera i dobry humor szybko stawały się zaraźliwe.

Grupa 3,4 latków i 5,6 latków oraz klasy 1,2,3 przygotowały część artystyczną. Była radość, śmiech, duma i łzy wzruszenia. Po występie przenieśliśmy się na boisko szkolne gdzie został zorganizowany piknik.

Dzięki słonecznej pogodzie i zaangażowaniu rodziców impreza przebiegła pomyślnie. Zarówno rodzice jak i dzieci świetnie się bawili podczas Pikniku. Tego typu imprezy z pewnością pozytywnie wpływają na wzmocnienie więzi rodzinnych, integrują rodziców z placówką, do której uczęszcza dziecko. Są doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu i promują wizerunek szkoły. Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację i licznie przybyłym gościom.