• Jasełka 2020r.

• W piątek w Przedszkolu w Przeorsku odbyły się tradycyjne jasełka bożnonarodzeniowe. W tym roku z uwagi na epidemię dzieci tego wyjątkowego czasu nie mogły przeżywać ze swoimi rodzicami. Rodzice mogli obejżeć transmisję na żywo w transmisji online. Nie wpłyneło to jednak na piękno całego wydarzenia. Występ wprowadził wszystkich w świąteczny nastrój. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Słychać było piękne kolędy. Po przedstawieniu Pani Dyrektor złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Za przygotowanie całego widowiska oraz dekoracji sali odpowiadały wszystkie przedszkolaki oraz panie: Angelika Sereda- Kopciuch, Marlena Sawiak, Elżbieta Mazurek, Malwina Wojtas.

Uczniowie szkoły połączyli się w tym czasie ze swoimi wychowawcami aby spędzić swiąteczny czas, zaśpiewać kolędę oraz złożyć życzenia za pomocą online.Zapraszamy do obejżenia zdjęć w galeri.