• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

Z uwagi na ograniczenia pandemiczne nie będzie uroczystego ogólnego rozpoczęcia roku szkolnego.

O godzinie 9.00 msza święta w kościele pw. Świętego Andrzeja Boboli i Matki Bożej Częstochowskiej w Przeorsku.

Po mszy św. uczniowie spotykają się w klasach z wychowawcami.

Uczniowie klas I i IV wraz z rodzicem spotykają się z p. Dyrektor w sali gimnastycznej.

Od godziny 10.00 do 12.00 przedszkolaki z grupy 5 i 6 latków spotykają się z wychowawcą na zajęciach adaptacyjnych.

O godzinie 10.15 przedszkolaki z grupy 3 i 4 latków wraz z rodzicem spotykają się z p. Dyrektor w sali gimnastycznej.

Po spotkaniu w godzinach 10.30-11.00 jest możliwość uczestnictwa w zajęciach adaptacyjnych z wychowawcą grupy.

Wszystkich wchodzących do szkoły obowiązuje dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa oraz przestrzeganie reżimu sanitarnego.