• Nagroda Sędziowska w First Lego League.

• 17 kwietnia 2021r. nasza szkoła ubrał udział w eliminacjach międzynarodowego konkursu First Lego League. W eliminacjach brało 13 zespołów.

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Gabrysia Szykuła, Marcel Skiba, Kornel Skiba, Przemek Harbuz, Błażej Ziobrowski, Aleksandra Kielar, Kacper Domański, Klaudia Słoboda razem z opiekunami p. Pauliną Kaczmarską, p. Angeliką Seredą- Kopciuch,p. Malwiną Wojtas była oceniana w czterech kategoriach: Robot Game i Robot Desing gdzie zbudowali i zaprogramowali robota, który rozwiązywał misje na specjalnej macie.

Drugą kategorią był Innowacyjny Projekt. Drużyna miała za zadanie przedstawienie projektu dotyczącego aktywnego sportu.

W trzeciej kategorii wykazywali się podstawowymi wartościami FIRST LEGO League, które obejmowały innowację, pracę zespołową i wpływ na innych.

Dzisiaj możemy się pochwalić, że nasza drużyna zdobyła NAGRODĘ SĘDZIOWSKĄ.

GRATULUJEMY!