• Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022-2023

23 czerwca pożegnaliśmy mijający rok szkolny. Po uroczystym przemówieniu, dyrektor szkoły pani Ilona Dudek-Dziedzic wraz z wychowawcami nagrodziła uczniów, którzy w tym roku sięgnęli po najwyższe laury. W tym roku najwyższą średnią ocen w szkole uzyskała Milena Putkowska.

Podczas uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły reprezentacji przyszłych uczniów, następnie uroczyste wręczenie świadectw dla uczniów ósmej klasy. Absolwenci podziękowali nauczycielom za trud ich nauczania i opiekę.

• Spacer w okolicy szkoły

Długie spacery, kontakt z ziemią, zielenią i świeżym powietrzem są najprostszym sposobem na poprawę kondycji psychofizycznej dlatego też lubimy spacerować. Podczas spaceru mieliśmy zadanie aby odnaleźć dokładnie takiego samego koloru kartki w naturze, co okazało się niełatwym zadaniem, ponieważ kolory mają swoje różne odcienie.

• Wycieczka klas 1-3

W tym roku szkolnym klasy 1,2,3 miały przyjemność spędzić czas w Baszni Dolnej i okolicach. Pierwszym punktem wycieczki była wizyta w obserwatorium astronomicznym w Tymcach. Później zwiedzali muzeum Stacja Basznia następnie Kresową Osadę, gdzie mieli przyjemność spróbować umiejętności rzemieślniczych w garncarstwie. Tam też podziwiali ciekawe wystawy dotyczące wypraw Hetmana Sobieskiego na czambuły tatarskie. Posłuchali ciekawostek z dziejów huty szkła kryształowego zlokalizowanej w pobliskiej wsi. Zwiedzili dawną zagrodę włościańską z oryginalnym wyposażeniem.

• Dzień Mamy i Taty.

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też dzisiaj w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

• Napisz do nas

• Nazwa szkoły